Synology 3,5" HDD HAT3310-12T Plus (NAS) (12TB, SATA III, 7200 RPM, 512MB)
Výrobce Synology
Skladem
Parametry
Kód produktu
EAN
481695
Synology 3,5” SATA HDD HAT3310-12T
Spolehlivé pevné disky speciálně vyvinuté pro systémy Synology v domácnostech a malých kancelářích.
Spolehlivý nepřetržitý provoz
Hodnota MTBF dimenzovaná až na 1,2 milion hodin a pracovní zátěž na 180 TB/rok
Testováno na maximální spolehlivost
Plynulé aktualizace firmwaru
Aktualizace firmwaru lze provádět přímo v systému Synology DSM
Spolehlivá technologie nahrávání
Technologie konvenčního zápisu (CMR) nabízí konzistentní výkon
Stránky produktu:
https://www.synology.com/cs-cz/products/drives/hdd/plus-hat
Technické specifikace:
Obecné
Kapacita 12 TB
Rozměr 3.5"
Rozhraní SATA 6 Gb/s
Velikost sektoru 512e
Konstrukce diskuUtěsněno héliem
Výkon
Rychlost rotace 7,200 rpm
Rychlost rozhraní SATA 6Gb/s
Mezipaměť 512 MB
Maximální dlouhodobá rychlost přenosu dat (typická) 281 MB/s
Spolehlivost
Střední doba do selhání (MTTF) 1 200 000 hodin
Hodnocení pracovní zátěže 180 TB/rok zápisu/čtení dat
Záruka 3 roky
Spotřeba energie
Napájecí zařízení 12 V (± 10 %) / 5V (+10/-7 %)
Průměrná hodnota napájení při nečinnosti 3.30 W
Průměrná hodnota napájení při provozu 6.85 W
Teplota
V provozu 5°C až 60°C (41°F až 140°F)
Mimo provoz -40°C na 70°C (-40°F na 158°F)
Nárazy
V provozu 686 m/s2 (trvání 2 ms)
Mimo provoz 2450 m/s2 (trvání 2 ms)
Vibrace
V provozu 5 Hz až 300 Hz: 7,35 m/s2
300 Hz až 500 Hz:2,45 m/s2
Mimo provoz 5 5 Hz až 500 Hz: 29,4 m/s2
Nadmořská výška
V provozu-304,8 metry až 3,048 metry
Mimo provoz -304,8 metry až 12,192 metry
Relativní vlhkost
V provozu5% až 95% relativní vlhkost (bez kondenzace)
Mimo provoz 5% až 95% relativní vlhkost (bez kondenzace)
Hlučnost
hlučnost, v nečinnosti (typická) (dBA)20
Hlučnost, hledání (typická)(dBA)32
Ostatní
Rozměry (V x Š x H)26.11 mm x 101.85 mm x 147,00 mm