Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Od roku 1989 se specializujeme na poskytování špičkových řešení v oblasti kancelářského tisku. Jako hrdý český výrobce tonerů do tiskáren neustále pracujeme na tom, aby naši zákazníci šetřili nejen své peníze, ale i drahocenný čas.

33 let

jsme jedničkou na trhu s alternativními tiskovými kazetami

9 milionů

kazet jsme zachránili a vyrobili z nich alternativní tiskové kazety

6 030 tun

plastového odpadu jsme ušetřili díky výrobě ABEL kazet

31 850 stromů

zachráníme každý rok

Z jednotlivce v rodinnou firmu

Dáváme práci stále více a více lidem. Ze zaměstnanců se stávají členové naší ABEL rodiny. Budujeme obchodní síť, prostřednictvím které poskytujeme našim zákazníkům péči, kterou nikde jinde nenajdou. Rosteme a sílíme. Staráme se o tisk, abyste se o něj nemuseli starat vy.

Renovujeme, vyvíjíme, prodáváme

Naše práce a naše poslání nabízet špičkové tiskové služby nikdy nekončí. Od výroby alternativních tiskových kazet jsme dorostli až k dodávkám komplexních tiskových řešení. Naše podnikání se postupně stalo Möbiovou smyčkou, které jsme však přidali rozměr lidskosti a šetrného přístupu k životnímu prostředí.

Krok za krokem k renovaci kazet

A tak se v Opavě zrodila myšlenka obnovy tiskových kazet pro jehličkové tiskárny. A protože byl o tuto službu velký zájem, mohlo se podnikání rozvíjet. Postupně k výrobě kazet pro jehličkové tiskárny, přibývá také výroba kazet pro inkoustové i laserové tiskárny. Díky vlastnímu výzkumu a vývoji brzy vyrábíme alternativní tiskové kazety, které se mohou směle rovnat s originály.

A jak to vlastně začalo?

Psal se rok 1988. Programátor Milan Mačuga v Opavě nalezl v tiskové kazetě tzv. Möbiovou smyčku. Převratný objev dvourozměrné plochy z roku 1858, která se jednoduše může stát trojrozměrným objektem. Pro mnohé je Möbiova smyčka ikonou koloběhu, pro některé znakem nekonečna, ale pro ABEL se stala symbolem počátku.

Kontaktujte nás

+420 553 630 630

Jsme online (Po–Pá: 8:00–16:00)


nebo napište abel@abel.cz

Další kontakty

ABEL-Computer s.r.o.
Oblouková 1, 746 01 Opava

Jsme držitelé certifikátu ISO
14001:2016, 9001:2016

ABEL-Computer s.r.o. © 2024