Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Naši lidé


115 lidí se každé ráno průchodem skleněnými ABEL dveřmi mění na ABELmany a ABELady

Mění se v odborné techniky, usměvavé asistentky i produktové manažery a řeší tiskové strasti a slasti svých zákazníků. Ze zkušenosti v ABEL totiž víme, že když se naši zákazníci nemusí o své tiskárny starat a pečujeme o ně místo nich my, mají více času na to, co je opravdu baví – na své podnikání.

Neřeší, že na jedné pobočce dochází toner každý týden a na druhou ho stačí objednat jednou za měsíc. Nemusí se starat o servis tiskáren ani monitoring tisku; spoléhají se na ABEL parťáky, kteří jsou v moři tiskové techniky jako doma.

Máme pro každého zákazníka vybraného konkrétního obchodníka a asistentku, kteří mají na starost jeho tiskovou flotilu

Vždycky víte, komu zavolat a kdo vám zdarma doveze nový toner až k vám do firmy. Kdo poradí s výběrem nové tiskárny i přes koho objednáte další tonery během 2 minut.

Nemůžeme vzít na svá bedra všechny každodenní starosti, ale víme, že díky nám můžete pustit z hlavy ty s tiskem. Váš úspěch je naším cílem a vaše spokojenost je naším závazkem. S námi je tisk jednoduchý, rychlý a bez starostí.

abel-nasi-lideNaši obchodníci

MAREK MATROSZ
Obchodní ředitel
marek.matrosz@abel.cz

V ABELu řídím obchodní tým složený z obchodníků a asistentek a baví mě na tom nejvíce každodenní komunikace s kolegy. I s našimi zákazníky, se kterými si chci udržet kontakt. Ve volném čase se rád věnuji kutilství a chodím na dlouhé procházky se psem.

RADIM KUŠ
Obchodní manažer
radim.kus@abel.cz

Vedu část týmu obchodníků a jsem rád, že i přesto mám stále prostor pro jednání se zákazníky - s těmi stávajícími i potenciálně novými. Práce mě baví i díky skvělému týmu, který kolem sebe mám. Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou nebo sportem.


TOMÁŠ RICHLÝ 
Business  development manager
tomas.richly@abel.cz

Každý den se starám o naše dlouholeté VIP zákazníky a zároveň hledám ty, kteří by se jimi mohli stát. Jsem rád, že pracuji s týmem, na který se můžu spolehnout. Po práci si užívám volná odpoledne s mými dětmi a hlavu si rád pročistím na kole i na lyžích.

PETR BAĎURA
Manažer pro významné zákazníky
petr.badura@abel.cz

Jít za vytyčeným cílem a užívat si skvělý pocit z dobře odvedené práce. To je smysl mé práce v ABELu už přes 20 let. Starám se o naše VIP zákazníky i o akvizici nových. Můj volný čas patří práci kolem našeho domu a sportu - baví mě vše od běhu přes hokej až po kolo.


PAVLA BUČKOVÁ
Vedoucí firemní prodejny
pavla.buckova@abel.cz

Starám se o to, aby zákazník z naší prodejny vždy odcházel s co nejlepším řešením svého požadavku. A když se k nám po nějaké době zase vrátí, vím, že jsme odvedli opravdu dobrou práci. Volný čas po práci trávím se svojí rodinou, naším psem nebo s přáteli.

DAVID GAŠPERÁK
Obchodní zástupce
david.gasperak@abel.cz

O naše zákazníky se starám s maximální péčí a jsem připraven jim každý den pomáhat s výběrem tiskárny i náplní. Snažím se a baví mě si vytvářet se zákazníky dlouhodobý vztah. Po práci si rád vyčistím hlavu ve fitku a trávím čas se svojí rodinou.


VLADIMÍR HAVLÍČEK
Obchodní zástupce
vladimir.havlicek@abel.cz

Pracuji v ABELu více jak 20 let a i přes tak dlouhou dobu chodím do práce pořád rád. Pomáhám zákazníkům, radím jim s čímkoliv ohledně tiskáren a dodávám jim tonery potřebné pro jejich práci. Ve volném čase sportuji, u toho si odpočinu ze všeho nejvíc.

MICHAL HAVRLANT
Obchodní zástupce
michal.havrlant@abel.cz

Rozmanitost mé práce a řešení nových situací, s tím se ve své práci potkávám každý den. Mám na starost péči o naše stávající zákazníky i akvizici těch nových, a to v tandemu s kolegyní-asistentkou. Ve volném čase rád chodím do přírody, věnuji se rodině a sportu.


HYNEK HRBÁČ
Obchodní zástupce
hynek.hrbac@abel.cz

V ABELu pracuji přes 20 let a nelituji jediného dne v této firmě. Starám se o prodej a distribuci tiskových kazet našim zákazníkům a pořád se na ten každodenní kontakt s lidmi těším. Kromě ABELu si svůj život nedovedu představit bez relaxu na zahradě a bez sportu.

JAROMÍR JAL
Obchodní zástupce
jaromir.jal@abel.cz

Každý den se starám o desítky zákazníků ve svěřené oblasti i o akvizici těch nových. A právě poznávání nových lidí je to, co mě na mé práci baví ze všeho nejvíc. Svůj volný čas dělím mezi děti, přítelkyni a moji velkou vášeň - rybaření.


MIROSLAV KOUŘIL
Obchodní zástupce
miroslav.kouril@abel.cz

Můj úkol = upevňování vztahů s partnery a akvizice nových zákazníků. Rád jezdím na schůzky k zákazníkům, které se z formálních často mění v přátelské. Spokojený jsem, když je spokojený zákazník. Rád poslouchám chytré lidi a čtu si o nich, stejně jako rád sportuji.

KRYŠTOF SAS
Obchodní zástupce
krystof.sas@abel.cz

Práce, kde není veselo, by mě nebavila - a proto pracuji v ABELu. Mám smysl pro humor a jsem rád, když najdu stejnou veselou notu i se zákazníkem a ostatními kolegy v týmu. Po práci si rád zajdu zahrát basketbal nebo se projedu na kole.


JIŘÍ SOLNICKÝ
Obchodní zástupce
jiri.solnicky@abel.cz

Jsem rád, když zákazník dá na moje doporučení při výběru tiskáren a podaří se mu tak snížit interní náklady na tisk. Starám se o stávající zákazníky i o akvizici těch nových. Po práci si užívám volného času s rodinou, baví mě badminton, cyklistika a lyžování.

ADAM STODŮLKA
Obchodní zástupce
adam.stodulka@abel.cz

Moje trpělivost a cílevědomost mi pomáhají každý den pečovat o stávající zákazníky a vyhledávat příležitosti u nových. Baví mě každodenní osobní kontakt se zákazníky, z nichž každý je jiný. Ve volném čase pořádám fotbalová utkání a vyrážím na výlety na kole.


PETR TOMŠÍK
Obchodní zástupce
petr.tomsik@abel.cz

Za více než 20 let ve firmě jsem se potkal se stovkami zákazníků. Každý den se těším na setkání s těmi novými i stávajícími a jsem rád, když se mi s nimi podaří navázat přátelský vztah. Hlavu si po práci vyčistím nejlépe u sportu.
Naše asistentky

JIŘINA VÍCHOVÁ
Vedoucí oddělení péče o zákazníky
jirina.vichova@abel.cz
+420 553 630 622

Vedu tým asistentek, připravuji cenové nabídky a zároveň jsem i v každodenním kontaktu se zákazníky. A právě tuto různorodost mám na svojí práci nejraději. Stejně tak mě baví společný čas s rodinou a naším psem, jízda na kole, péče o naši chalupu a jóga.

JANA STEINEROVÁ
Asistentka obchodních manažerů
jana.steinerova@abel.cz
+420 553 630 621

Telefon je mým každodenním parťákem, se kterým sjednávám schůzky nebo potvrzuji nabídky. Jsem ráda za různorodost práce a možnost rozvíjet se, i proto se do ABELu každý den i po 20 letech těším. Ve volném čase ráda plavu, jezdím na kole a trávím čas s rodinou.


MARTINA GEMSOVÁ
Asistentka obchodního oddělení
martina.gemsova@abel.cz
+420 553 630 656

Mým cílem je co nejrychleji a nejefektivněji plnit požadavky na objednávky. Každý den na mě čeká komunikace s lidmi a nové výzvy, kterých už jsem za 20 let v ABELu vyřešila nespočet. Odpočinek, rodina a výlety s přáteli - to je pro mě ideálně strávený volný čas.

JITKA LACKOVÁ
Asistentka firemní prodejny
jitka.lackova@abel.cz

Do práce chodím s jasným cílem: pomoci zákazníkovi s výběrem zboží tak, aby se k nám s úsměvem a rád vracel zas a znova. Vážím si přátelských vztahů, které se mi podařilo vybudovat se stávajícími zákazníky. Ráda se otužuji, běhám a trávím čas se svojí rodinou.


MARTINA JANETZKÁ
Asistentka obchodního oddělení
martina.janetzka@abel.cz
+420 553 630 652

I po 20 letech mě pořád baví být denně podporou pro zákazníky i pro obchodníky - těm pomáhám se vším od vyřizování objednávek po domlouvání schůzek. Po práci odpočívám s rodinou a přáteli nebo ráda vyrazím na kolo a na turistiku do hor.

LENKA MELECKÁ
Asistentka obchodního oddělení
lenka.melecka@abel.cz
+420 553 630 642

Bez pečlivosti a rozvahy bych se ve své práci neobešla. Každý den se starám o vyřizování objednávek našich zákazníků a radím jim se vším, s čím se na mě obrátí. Kontakt s nimi je jedna z věcí, kterou mám na mé práci nejraději. Odpočinu si nejraději na výletech s rodinou.


ELIŠKA PŘIBYLOVÁ
Asistentka obchodního oddělení
eliska.pribylova@abel.cz
+420 553 630 657

Užívám si různorodost mojí práce a dobrý kolektiv, který tady máme. Nejen to jsou důvody, proč se i po více jak 15 letech v ABELu do práce těším. Vyčistit si po práci hlavu na zahradě, při volejbalu nebo na kole je pro mě to nejlepší zakončení dne.

MICHAELA VYVIAL
Asistentka obchodního oddělení
michaela.vyvial@abel.cz
+420 553 630 651

Vytvářím cenové nabídky a každý den pomáhám našim zákazníkům řešit cokoliv, co je ohledně tiskáren a tiskových náplní zajímá. Jsem zodpovědná za vyřizování e-mailových i telefonických objednávek. Jsem ráda, že můžu být každý den v kontaktu s lidmi.


VENDULA FEILHAUER
Asistentka obchodního oddělení
vendula.feilhauer@abel.cz
+420 553 630 654

Komunikace mě baví v profesní i osobní rovině. V práci se věnuji vyřizování objednávek, pomáhám s akvizicí nových zákazníků nebo hledám řešení každému na míru. Jsem ráda, když vše klape tak, jak má. Ve volném čase ráda cestuji a sportuji jak sama, tak i s rodinou.

HANA ZAHELOVÁ
Asistentka obchodního oddělení
hana.zahelova@abel.cz
+420 553 630 655

Dělám ABEL zákazníky šťastnými už více jak 18 let. Těší mě, že jim mohu poradit s čímkoliv od výběru toneru po objednání servisu tiskárny. Věřím, že jim ušetřím spoustu času i starostí. Když mám volno, vyčistím si hlavu při beachvolejbalu.Prohlášení o implementaci Směrnice EU o whistleblowingu ke stažení ZDE.