Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Kariéra

Snažíme se vytvářet takové pracovní prostředí a podmínky, aby naši zaměstnanci byli motivováni podávat optimální pracovní výkon a aby za svou práci byli nejen patřičně odměňováni, ale aby bylo také dosaženo přiměřeného souladu a rovnováhy mezi dlouhodobými potřebami společnosti ABEL-Computer a potřebami a osobním rozvojem zaměstnanců.

Management společnosti ABEL-Computer si plně uvědomuje, že nikdo jiný, než kvalitní, vyškolení a motivovaní zaměstnanci, nemohou zaručit dlouhodobě nejvyšší kvalitu produktů a služeb. Proto věnuje náležitou pozornost personální práci, která je odpovědností nejen vedení společnosti, ale také vedoucích pracovníků na všech úrovních řízení.

Rovněž důsledně dbáme na to, aby byly dodržovány požadavky české legislativy a interní standardy.

Pracoviště se nachází v sídle firmy, tedy v Opavě na Obloukové ulici. Pokud máte zájem o zaměstnání ve firmě ABEL, neváhejte zaslat motivační dopis spolu se struktutovaným životopisem na naši adresu nebo email.


Nabídka pracovních míst


Datum vložení

Název volné pozice

Podrobné informace ke stažení

- / --

MOMENTÁLNĚ NIKOHO NEHLEDÁME

PDFInformační materiály

Pro získání katalogu naší společnosti ABEL-Computer s.r.o., klikněte na odkaz níže. Najdete zde kompletní seznam našich služeb.

Stáhnout katalog