Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

ABEL – nekonečná péče o tisk

Píše se rok 1858. Světlo světa spatřil objev Möbiovy smyčky. Převratný objev dvourozměrné plochy, která se jednoduše může stát trojrozměrným objektem. Pro mnohé je ikonou koloběhu, pro některé znakem nekonečna, ale pro ABEL se stává symbolem počátku. O více než století později totiž mladý programátor z Opavy nachází tuto smyčku v tiskové kazetě a objevuje způsob, jak ji jednoduše znovu vyrobit a z použité kazety tak udělat novou.


1990

1992

2007

2020


Píše se rok 1988. Ten programátor se jmenuje Milan Mačuga a právě objevil kouzlo renovace tiskových kazet. Svatý grál tisku, který od té doby střežíme a neustále jej rozvíjíme a zdokonalujeme. Postupně zvládáme výrobu kazet pro jehličkové, inkoustové i laserové tiskárny. Díky našemu vývoji měřících a plnících přístrojů brzy vyrábíme alternativní tiskové kazety, které se mohou směle rovnat s originály. Dáváme práci stále více a více lidem. Ze zaměstnanců se stávají členové naší ABEL rodiny. Budujeme obchodní síť, prostřednictvím které poskytujeme našim zákazníkům péči, kterou nikde jinde nenajdou.

Rosteme a sílíme. Staráme se o tisk, abyste se o něj nemuseli starat vy. Píše se rok… Ale na letopočtu vlastně nezáleží. Naše práce a naše poslání nabízet špičkové tiskové služby totiž nikdy nekončí. Od výroby alternativních tiskových kazet jsme dorostli až k dodávkám komplexních tiskových řešení. Naše podnikání se postupně stalo onou Möbiovou smyčkou. Dali jsme mu přidaný rozměr lidskosti a šetrného přístupu k životnímu prostředí. A to je celý příběh značky ABEL. Příběh dvou stovek lidí, kteří pečují o to, aby vaše starosti s tiskem končily stisknutím kombinace kláves Ctrl + P a vytažením vytištěné stránky z tiskárny. Lidí, kteří zaznamenali na pomyslnou Möbiovu smyčku svůj vlastní příběh Nekonečné péče o tisk.