Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Dodávky tonerů ABEL

Kvalitní tiskárna, půl tisku

Tonery jsou srdcem každé tiskárny, a proto k  jejich  výrobě  přistupujeme s pečlivostí kardiochirurga. Ani sebelepší tiskárna totiž bez kvalitní náplně nic nezmůže.

Ekologický tisk

Úspora tiskových nákladů

Kvalita a spolehlivost originálu

Nekonečná péče našich obchodníků


Průměrná tonerová kazeta se skládá z 57 součástek,  z  nichž  většina  přímo  ovlivňuje  kvalitu tisku. Sladit je všechny dohromady a najít z tisíce možných  kombinací  tu  nejlepší,  vyžaduje  u  každého typu toneru stovky hodin měření a testování.  Během  něj  vytiskneme  přibližně  30  tisíc testovacích stránek. Výsledkem je pak tonerová kazeta ABEL, která se od originálních kazet liší pouze  cenou.  

Výjimečnost našich tiskových kazet spočívá v  pečlivém  výběru  všech  použitých  dílů a jejich důkladném měření a testování. 

Výroba skutečně kvalitních tonerů je alchymie. Díky našim 30letým zkušenostem a vědeckému přístupu dokážeme nalézt pro každý typ toneru tu nejlepší kombinaci součástek a ideální složení tonerového prášku. Výsledkem je toner, který je kvalitou a životností plně srovnatelný s originálem, cenově však až o 50 % levnější.


Dvojité EKO kouzlo tonerů ABEL

Naši zákazníci jsou chytří lidé. A chytří lidé myslí  na  budoucnost  a  na  prostředí,  ve kterém budou jednou žít jejich děti. 

Objevili jsme svět, ve kterém se nemusí plýtvat přírodními zdroji a platí v něm respekt k životnímu prostředí. Svět, ve kterém můžete tisknout stejně spolehlivě a kvalitně, ale o mnoho levněji než s originálním tonerem. Svět, který má EKOlogický i EKOnomický smysl.


  • Ušetříme vám až 50 % nákladů na tisk
  • Ročně ušetříme světu 100 tun plastů
  • Ročně roztřídíme 15 tun železa a 7 tun hliníku
  • Ročně je díky nám ve vzduchu o 600 tun CO2 méně

Tonery vyladěné do zelena

Chrlit do světa tonerové kazety a nestarat se,  co  s  nimi  bude  po  jejich  použití,  nám přijde  jako  docela  neekologický  přístup k tisku.

Proto  jsme  pomocí  vlastního  vývoje,  měření a výzkumu zdokonalili umění jejich výroby s využitím  recyklace  plastů.  Ročně  tak  předejdeme zbytečné  produkci  desítek  tun plastového odpadu  a  máme  významný  podíl  na  snižování produkce skleníkových plynů. Jsme hrdými držiteli certifikátu ZELENÁ FIRMA.


Kvalita originálu bez jeho ceny

Jste firma, která si potrpí na kvalitě, ale zároveň rádi ušetříte? Máme pro vás zajímavou statistiku.


Tonery ABEL - ZDE