Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Proč zvolit tonery ABEL? Výhody alternativních tonerů od spolehlivého dodavatele ABEL-Computer.

Záruka českého výrobku

Jako ryze česká výrobní společnost se zavazujeme k dodržování mezinárodních norem kvality ISO. Díky pečlivé kontrole celého výrobního procesu zaručujeme výjimečnou kvalitu našich výrobků.

Toner ABEL

Srovnatelnost s originálem

Naše tonery jsou navrženy tak, aby splňovaly nebo překračovaly standardy originálních kazet - od kvality tisku přes výtěžnost, sytost výtisku až po minimalizaci hluku při tisku. Vše měříme, nespoléháme se na subjektivní pocity.

Ekologický přístup

Sázíme na udržitelnost. Používáme plastové korpusy vypsaných tonerů výrobců tiskáren, čímž každý náš toner šetří přírodu a snižuje uhlíkovou stopu. Oproti levným alternativám, které se recyklovat nedají, přispíváme k ochraně životního prostředí.

Vypsané tonerové kazety rozebereme do poslední součástky, roztřídíme na primární materiály, nepoužitelné ekologicky zlikvidujeme a použitelné dále použijeme při výrobě nového toneru. S každým tonerem ABEL tak ušetříte přírodu od cca 0,5 kg nového plastu, 956 g emisí CO2, 4,49 kg emisí skleníkových plynů a 9,39 kg primárních zdrojů.

Plastové korpusy levných tonerů NELZE opakovaně použít k výrobě nového toneru.

Vybrané komponenty

Naše více než třicetiletá zkušenost a pečlivý výběr komponent zaručují vysokou spolehlivost a dlouhou životnost tonerů ABEL. Díky našim standardům získáváte produkt, na který se můžete spolehnout.

Rozebraná tonerová kazeta

Férové ceny

Snažíme se nabízet tonery za ceny, které odrážejí kvalitu a péči, kterou do nich investujeme. Naše ceny jsou smysluplné a respektují potřeby našich zákazníků, ověřené komponenty a pečlivou práci našich techniků.

Podpora české ekonomiky

Jsme hrdí na to, že naše výroba podporuje českou ekonomiku. Zaměstnáváme místní obyvatele a dbáme na rozvoj naší komunity.

Zákaznický servis a zpětný odběr zdarma

Našim zákazníkům nabízíme bezplatný zpětný odběr použitých tonerů a zajišťujeme, aby se o všechno postarala naše zákaznická podpora. Pravidelně vás kontaktujeme s nabídkami doplnění zásob, abyste se mohli plně soustředit na svou práci bez zbytečných starostí. Vážíme si vaší dlouhodobé spokojenosti a stojíme při vás.