Jsme tu pro Vás
Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.
ABELman
Moje ABEL podpora
Noctua AIO chladič NL-LC1-24 240mm
Parametry
Noctua NL-LC1-24
Prémiový 240mm All-in-One vodní chladič od legendárního výrobce
Noctua NL-LC1-24 přináší klasické přednosti značky Noctua do světa All-in-One kapalinových chladičů. Staví na pokročilé a vysoce spolehlivé platformě Asetek Emma V2, kterou doplňuje o špičkový chladicí výkon, mimořádně tichý chod a prvotřídní mechanické zpracování.
Chladič je jako první na světě vybaven integrovaným absorbérem hluku pumpy NL-PNA1, který kombinuje akustické odhlučnění a systém pohlcování vibrací (tuned-mass damper). O odvod tepla z 240mm radiátoru se stará dvojice vlajkových ventilátorů druhé generace NF-A12x25 G2 PWM s rychlostním posunem (speed-offset) pro zamezení rezonancí.
Součástí balení je montážní systém SecuFirm2+™ (s Torx® šrouby a možností přesazené montáže pro optimální přítlak na hotspot procesoru), špičková teplovodivá pasta NT-H2 a čistící ubrousek NA-CW1.
Zkontrolujte kompatibilitu s CPU zde.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ chladiče | All-in-One (AIO) kapalinový chladič |
| Podporované sockety | AM4, AM5, LGA1700, LGA1851, LGA1954 |
| Rozměry radiátoru | 279.5 × 120 × 30 mm |
| Materiál chladící desky | Měď CU1100 (čistota 99.95%) |
| Ventilátory | 2× NF-A12x25 G2 PWM (120×120×25 mm) |
| Rozsah otáček ventilátorů | 0 – 1800 RPM (PWM řízení) |
| Max. průtok vzduchu (ventilátor) | 107.3 m3/h (63.15 CFM) |
| Max. hlučnost ventilátorů | 22.5 dB(A) |
| Řízení pumpy | PWM (3 rychlostní profily: Quiet, Balanced, Manual) |
| Minimální otáčky pumpy | 750 RPM |
| Teplovodivá pasta v balení | Noctua NT-H2 (prémiová třída) |
| Záruka | 6 let |