Profil firmy

ABEL-Computer je dynamicky se rozvíjející společnost působící již tři desetiletí v oblasti výroby kazet pro počítačové tiskárny. Od doby svého založení se firma orientuje zejména na zákazníky vyhledávající nejvyšší možnou kvalitu při zachování rozumné výše úspor finančních nákladů.

Díky vysokým nárokům na kvalitu našich produktů se nám daří těmto zákazníkům vyhovět a udržet si tak vedoucí pozici ve svém oboru. Své prvenství na trhu alternativních kazet si ABEL zajistil také proto, že své podnikatelské aktivity netříští a věnuje se výhradně službám v oblasti tisku. Proto může být velká část získaných prostředků věnována investicím do výzkumu a vývoje nových technologií zpracování a testování tiskových kazet a všichni zaměstnanci společnosti věnují veškeré své úsilí výhradně této jediné činnosti.

Hlavními cíli společnosti ABEL je dlouhodobě udržet své vedoucí postavení mezi výrobci alternativních kazet, trvale zvyšovat kvalitu vlastních produktů a služeb a vždy věnovat maximální úsilí pro uspokojení vysokých nároků svých zákazníků.


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou