010O8981001621
EAN
Souprava Zone Wired 2 vám pomůže zůstat ve správném rytmu.
Adaptivní hybridní aktivní potlačení hluku blokuje rušivé zvuky, takže se můžete soustředit kdekoli.
Výkonné 40mm měniče přinášejí čistý zvuk při hovorech a hudbě, zatímco mikrofony s potlačením šumu zajistí, že váš hlas bude vždy slyšet.
Zůstaňte připojení.
Na míru vyladěné 40mm měniče zesílí zvuk bohatým, pohlcujícím zvukem – ostré hovory, chytřejší potlačení šumu a basy, které oživí vaše oblíbené skladby.
Rozměry
Sluchátka
Výška: 185.2 mm
Šířka: 183.6 mm
Hloubka: 73 mm
Hmotnost: 223.5 g
Balení
Výška: 217 mm
Šířka: 204 mm
Hloubka: 64 mm
Technické parametry
Měnič: 40 mm
Frekvenční rozsah sluchátek (režim hudby): 20 Hz - 20 kHz
Frekvenční rozsah sluchátek (režim hovor): 100 Hz - 8 kHz
Impedance sluchátek: 36 Ohm
Citlivost sluchátek: 97dB ±3dB @1 kHz