010O8981001083
EAN
G735 z kolekce Aurora Collection maximalizuje pohodlí a usazení pro všechny hráče včetně těch s menší velikostí hlavy. Hrajte pohodlně s měkoučkým hlavovým mostem a otočnými náušníky. Ideální pro PC a mobilní zařízení s LIGHTSPEED a bezdrátovou technologií Bluetooth®. Dodáváno v barvě White Mist. Barevné příslušenství se prodává samostatně. UPOUTEJTE POZORNOST G735 Wireless Gaming Headset z kolekce Aurora Collection maximalizuje pohodlí pro všechny hráče včetně těch s menší velikostí hlavy. Připravte se na dobrodružství s herním zvukem, mikrofonem a technologií RGB. PŘEVRATNÉ USAZENÍ Souprava G735 je speciálně navržena pro celodenní pohodlí pro všechny typy hráčů – včetně těch s menší velikostí hlavy a těch, co nosí brýle a malé náušnice. Hrajte v maximálním pohodlí s lehkým designem zabaleným do plyšového, polstrovaného nastavitelného hlavového mostu, měkkých materiálů po celém povrchu a nejtlumenějších otočných náušníků. HRAJTE SE SVĚTLEM Předveďte svůj styl. Přizpůsobte se aktuální náladě. G735 nabízí měkké, zónové RGB, které je připraveno ihned vybalení pomocí čtyř úchvatných animací Play mood, charakteristickému podsvícení pro kolekci Aurora Collection. Podsvícení RGB můžete také přizpůsobit pomocí aplikace G HUB zcela dle svých představ. HRAJTE RYCHLOSTÍ SVĚTLA Vstup do nových herních světů a sofistikovaný chat je hračka. Stačí připojit váš USB přijímač k vašemu PC pro ultra citlivé bezdrátové připojení LIGHTSPEED na herní úrovni. Poté při synchronizaci s kompatibilním zařízením zamíchejte Bluetooth. A můžete poslouchat oba současně a také nastavit hlasitosti. Zůstaňte ve hře s výdrží baterie 16+ herních hodin (16 hodin bezdrátového hraní s plným osvětlením při 50% hlasitosti. 56 hodin s vypnutým podsvícením při 50% hlasitosti. Může se lišit v závislosti na charakteristikách vybíjení baterie, uživateli a podmínkách počítače.). Ovládací prvky na uchu, včetně ztlumení, máte na dosah ruky. USLYŠÍTE A BUDE VÁS SLYŠET Vychutnejte si dokonalý zvuk celé hry, filmu, hudby nebo čehokoli, co vás zajímá, s jasnými a dunivými 40mm zvukovými měniči. Díky kompatibilitě prostorového zvuku Dolby Atmos™ a Windows Sonic™ Spatial Sound je zajištěno, že se přenesete ze svého místa přímo do hry. Buďte co nejlépe slyšet s odnímatelným mikrofonem s filtry Blue VO!CE dle vašeho výběru. VYLAĎTE SI SVOJE VYBAVENÍ S G HUB S herním softwarem G HUB můžete vyladit svůj zvukový ekvalizér, abyste zvýšili basy nebo vyvážili vysoké tóny. Poté uložte svá nastavení na G HUB nebo přímo do náhlavní soupravy, aby byla vaše nastavení vždy připravena, ať hrajete kdekoli. Vytvarujte své vokály pomocí kompletního tuneru mikrofonu EQ a připravených filtrů Blue VO!CE, díky kterým budete znít skvěle. A pak se ujistěte, že s technologií LIGHTSYNC sníte pomocí vlastních barev, animací a dokonce efektů, které reagují na váš zvuk nebo obrazovku. G HUB je pecka a je snadné do toho skočit a přizpůsobit si zvuk a styl tak, jak se vám líbí. PŘIZPŮSOBENÍ NA MÍRU Zachovejte si svůj styl. Přizpůsobte si ji podle svého. Přizpůsobte si vzhled podle sebe pomocí náušníků a ramének mikrofonu v barvách Pink Dawn a Green Flash. Když je čas vzít si hraní na cesty, zabalte bezdrátovou herní myš G735 a G705 do krásné přenosné brašny a uspořádejte si kabely pomocí kouzla pro správu kabelů v souladu s estetikou kolekce Aurora Collection. Rozměry Fyzické parametry Hmotnost: 273 grams Audio měniče: 40 mm Životnost baterie při hraní přes 16 hodin 116 hodin bezdrátového přehrávání s plným podsvícením při 50% hlasitosti. 56 hodin s vypnutým podsvícením při 50% hlasitosti. Může se lišit v závislosti na vlastnostech vybíjení baterie, na uživateli a na podmínkách používání. Přes 56 hodin s vypnutým RGB 273 grams Lehké pro trvalé pohodlí Až 20 metrů Dosah pro zachování spojení Technické parametry Sluchátka Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz Impedance: 38 Ohmů (pasivní) Kompatibilní s prostorovým zvukem Dolby Atmos™ a Windows Sonic™ Analogový zvukový vstup prostřednictvím kabelu 3,5mm (není součástí dodávky) Mikrofon (držák) Směrová charakteristika: kardioidní (jednosměrová) Frekvenční rozsah (100 Hz–10 kHz) Bezdrátová technologie Až 20 metrů prostřednictvím přijímače LIGHTSPEED USB nebo Bluetooth BATERIE (DOBÍJECÍ) 16 hodin přehrávání při 50% hlasitosti se zapnutým osvětlením 56 hodin přehrávání při 50% hlasitosti s vypnutým osvětlením Nabíjecí port USB-C