Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Jsme tu pro Vás

Nevíte si s něčím rady?
Neváhejte nás kontaktovat.

SUPPORT PERSON'S PHOTO

ABELman

Moje ABEL podpora

+420 553 630 630 obchodni@abel.cz

Kde najdu správný typ své tiskárny?

Vždy je užitečné mít přehled o modelu vaší tiskárny, nebo aslepoň vědět, kde tuto informaci najdu. Usnadní vám to výběr správného toneru, inkoustu nebo pásky, které potřebujete pro vaši tiskárnu, a také vám pomůže při hledání odpovídajících ovladačů.

Pokud si nejste jisti, kde najít informace o modelu vaší tiskárny, zde máte několik tipů:


Přední strana tiskárny:

Většina výrobců tiskáren umísťuje název modelu na čelní stranu tiskárny. Název modelu může být také na podavači papíru, takže při zjišťování je potřeba podavač zavřít.

Ovládací panel tiskárny:

Pokud na čelní straně tiskárny nenajdete název modelu, zkuste hledat na horní straně tiskárny poblíž ovládacího panelu nebo displeje.

Krabice:

Krabice, ve které jste tiskárnu dostali, je spolehlivým zdrojem informací o modelu. Tuto informaci můžete najít na několika místech na krabici.

Místa, kde raději nehledat:

Výrobní štítek:

Výrobní štítek umístěný na zadní straně tiskárny obvykle obsahuje číslo modelu, nikoliv název modelu. Tato informace nemusí být vždy jednoznačná a může se lišit od názvu modelu.

Ovladač v počítači:

Název ovladače v počítači obvykle nesouvisí přímo s názvem modelu tiskárny, protože výrobci často vydávají jeden ovladač pro celou sérii tiskáren. Ovladač může nést jméno série, ale ne nutně konkrétního modelu.

Když najdete model vaší tiskárny, můžete snadno najít správný toner, náplň nebo pásku pomocí vyhledávače na webových stránkách dobrého dodavatele spotřebního materiálu do tiskáren.


Pokud potřebujete další pomoc při hledání názvu modelu vaší tiskárny, napište značku a případně další detaily o tiskárně a my vám pomůžeme dohledat přesný typ.