Velkoobjemová multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet Enterprise M4555 MFP

Zvyšte svou produktivitu díky vysoké rychlosti tisku a kopírování této multifunkční tiskárny s ovládacím panelem HP Easy Select a výjimečnými funkcemi manipulace s papírem. K začlenění multifunkční tiskárny do stávajících tiskových prostředí můžete využít špičkové nástroje pro správu.

Tato tiskárna je ideální pro podnikové zákazníky a malé a střední společnosti požadující multifunkční zařízení se špičkovým řešením správy, které zvyšuje produktivitu, snižuje náklady a umožňuje urychlení práce.

Vlastnosti

  • Tisk, kopírování, skenování a fax v jednom.
  • Tisk a kopírování rychlostí až 52 str./min A4
  • Kapacita až 2 100 listů pro velké tiskové úlohy (pro multifunkční tiskárny M4555 a M4555h lze samostatně zakoupit 1 podavač papíru na 500 listů, 1 podavač papíru na 500 listů se zásuvkou a 3 podavače papíru na 500 listů s podstavcem. Pro multifunkční tiskárnu M4555f lze samostatně zakoupit 3 podavače papíru na 500 listů s podstavcem).
  • Pro multifunkční tiskárny M4555, M4555h a M4555f lze samostatně zakoupit třídičku na 900 listů se sešívačkou a třemi přihrádkami.
  • Prostřednictvím otáčecího barevného ovládacího panelu si můžete prohlížet náhledy úloh a díky náhledu obrázků pak podle potřeby upravit podrobnosti skenování.
  • Šetřete čas díky snadné instalaci a peníze díky výhodné ceně volitelných vysokokapacitních černých tonerových kazet.

Standardní i velkoobjemové tonerové kazety do tiskárny HP LJ M4555 zakoupíte s 30% finanční úsporou v našem e-shopu ABEL produktů.

Tiskárnu HP LJ M4555 zakoupíte v našem e-shopu ABEL elektroniky.


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou