HP CLJ Pro M281fdn

Barevná tiskárna s laserovým tiskem A4 formátu HP Color LaserJet Pro MFP M281fdn je cenově dostupná tiskárna s dotykovou 2,7" obrazovkou. Je vybavená skenerem, faxem a kopírkou s automatickým podavačem dokumentů na 50 stran.

Multifunkční tiskárna HP CLJ M281

Poskytuje rychlost tisku až 21 stran za minutu, mobilní tisk z různých zařízení a připojení do běžného portu USB. Užijte si ostrý text, syté černé čáry a obrázky s přesným rozlišováním odstínů.

Laserová multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Pro MFP M281fdn se snaží být co možná nejvstřícnější k uživateli. Model má síťovou kartu LAN, a tak je po připojení k routeru dostupný pro místní i vzdálené sdílení mezi uživateli. Tiskárna podporuje produkty Apple standard AirPrint a Android Mopria. Zadejte si odkudkoliv, co potřebujete vytisknout. Po příchodu k tiskárně jen vezmete dokumenty a můžete pokračovat.

Tiskárnu zakoupíte na našem e-shopu elektroniky


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou