Malé rozměry, velká hodnota – tiskněte, kopírujte i skenujte z jediného zařízení

Osobní laserová multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Pro M176n(CF547A)

Cenově dostupná multifunkční tiskárna zajišťuje tisk živých barev a zvyšuje produktivitu díky tisku, kopírování a skenování ve sdílené síti. Snadný tisk ze smartphonů, tabletů a přenosných počítačů v práci i doma.

hp-clj-m176n.png

Ideální pro firmy, které chtějí tisknout marketingové materiály v profesionální kvalitě přímo na pracovišti efektivně. Tato multifunkční síťová zařízení HP Color LaserJet Pro M176 zajišťuje tisk, kopírování a skenování.

Rychlé nastavení a zahájení tisku díky snadno použitelnému a intuitivnímu ovládacímu panelu. Žádné zpoždění – technologie HP Smart Install zajistí okamžitý start bez potřeby CD. Rychlé ovládání úloh dokumentů: získejte první tiskový výstup během několika sekund. Udávejte tempo dosahování úspěchu multifunkční tiskárny, která umožňuje rychlý tisk, kopírování a skenování.

Snadno kopírujte obě strany oboustranných ID průkazů nebo jiných malých dokumentů na jednu stránku. Pomáhejte šetřit energii pomocí technologie inteligentního automatického zapínání a vypínání HP, která zapíná tiskárnu, když je potřeba, a vypíná ji, když je nečinná.

Díky nákupu tiskových kazet ABEL CF350A, CF351A, CF352A, CF353A ušetříte nejen své náklady na tisk, ale používáním alternativních tonerů přispíváte také k ochraně životního prostředí.

Tiskněte dle potřeby.

Tiskněte prakticky odkudkoli pomocí služby HP ePrint a Apple® AirPrint™. Sdílejte tiskové prostředky pomocí sítě Ethernet. Připojte multifunkční tiskárnu snadno k počítači pomocí vysokorychlostního portu USB 2.0.

Tiskárnu zakoupíte v našem e-shopu elektroniky.

Kazety zakoupíte v e-shopu ABEL produktů.


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou