Automatická aktualizace firmware zabraňuje používat alternativní tonery ve vaší tiskárně?

Pokud se vám přesně toto přihodilo, můžete si nahrát předchozí verzi firmware a opět používat alternativní tonery.

Zde máme pro vás:

  • Downgrade firmware na verzi 2247A

Jak na to?

Během procesu downgrade (instalace nižší verze firmware), tiskárnu nevypínejte a neodpojujte z proudu. Níže jsou odkazy na soubor (pro konkrétní tiskárnu), který si uložte na USB disk a ten vložte do USB portu tiskárny. Tiskárna rozpozná USB flash disk a provede aktualizaci firmware. Dle typu tiskárny se na displaji objeví hláška. To je vše. Nic složitého.

Pokud ovšem nemáte oprávnění jakkoli upravovat nastavení tiskárny, je potřeba kontaktovat svého administrátora.

HP Laserjet M329, M428, M429 series

Soubor Firmware_pro_HP_LJ­_M329,_M428,_M429 je potřeba nahrát na USB flash disk, poté vložit do USB portu, který se nachází pod displejem tiskárny.

Tiskárna rozpozná USB flash disk a zobrazí na displaji nabídku s možností aktualizace. Po úspěšné aktualizaci se tiskárna sama restartuje. Pak je možno USB flash disk odebrat.

HP Laserjet M478, M479 series

Soubor Firmware_pro_HP_LJ­_M478,_M479 je potřeba nahrát na USB flash disk, poté vložit do USB portu, který se nachází pod displejem tiskárny.

Tiskárna rozpozná USB flash disk a zobrazí na displaji nabídku s možností aktualizace. Po úspěšné aktualizaci se tiskárna sama restartuje. Pak je možno USB flash disk odebrat.

USB port tiskárny HP LJ M479

HP Laserjet M454dw

Soubor Firmware_pro_HP_LJ­_M454dw je potřeba nahrát na USB flash disk, poté vložit do usb portu, který se nachází na zadní straně tiskárny.

Tiskárna soubor rozpozná a sama provede aktualizaci. Poté se restartuje. Je potřeba vyčkat dokud se na displaji nezobrazí hláška „Pro ukládání úloh je nutné jednotku USB naformátovat…", v tuto chvíli je možno USB flash disk se souborem odebrat, aktualizace byla úspěšná.

HP Laserjet M454nw, dn

Soubor Firmware_pro_HP_LJ­_M454nw,_dn je potřeba nahrát na USB flash disk, poté vložit do usb portu, který se nachází na zadní straně tiskárny.

Tiskárna soubor rozpozná a sama provede aktualizaci. Poté se restartuje. Je potřeba vyčkat dokud se na displaji nezobrazí hláška „Pro ukládání úloh je nutné jednotku USB naformátovat…", v tuto chvíli je možno disk se souborem odebrat, aktualizace byla úspěšná.

USB port tiskárny HP LJ M454
  • Downgrade firmware na verzi 20220729

Jak na to?

Během procesu downgrade (instalace nižší verze firmware), tis­kárnu nevypínejte a neodpojujte z proudu. Níže jsou odkazy na soubor (pro konkrétní tiskárnu), který si uložte a spusťte. Dle typu tiskárny se na displaji objeví hláška. To je vše. Nic složitého. Pokud ovšem nemáte oprávnění jakkoli upravovat nastavení tiskárny, je potřeba kontaktovat svého administrátora.

HP Laserjet M282, M283, M285 series

Soubor Firmware_pro_HP_LJ­_M282,_M283,_M285282 je potřeba stáhnout do počítače, spustit, kliknutím na šipku dolů vybrat tiskárnu, kterou aktualizujete a poté klepnout na Send Firmware.

komunikační okno HP M282

Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou