ASROCK LCD - 34" Gaming monitor PG34QRT2B, VA LCD, Prohnutý, 3440x1440 WQHD, 180Hz, 4000:1, 500cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
Výrobce ASRock
Není skladem
Parametry
Kód produktu
EAN
ASRock PG34QRT2B
  • 34“ WQHD (3440x1440) 1500R VA displej
  • Vysoká obnovovací frekvence 180 Hz
  • Doba odezvy 1 ms (MPRT)
  • 94% DCI-P3 / 123% sRGB Barevný prostor
  • Široké pozorovací úhly 178 stupňů
  • VESA DisplayHDR™ 400
  • Technologie AMD FreeSync™ Premium
  • Technologie Flicker Free
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • Nastavení výšky, otáčení a náklonu
  • Integrovaná anténa Wi-Fi (kompatibilní s Wi-Fi 4/5/6/6E/7)
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka34"
DisplejLCD VA 1500R
Rozlišení3440 x 1440 WQHD
Sytost barev123% sRGB / 94% DCI-P3
Jas500 cm/m2
Kontrast4000:1
Odezva1ms MPRT
Obnovovací frekvence180Hz
SpotřebaAž 100 W
Konektivita2x HDMI 2.0
2x DisplayPort 1.4
1x USB-B 3.0
4x USB-A 3.0
1x Výstup 3.5mm Jack
VlastnostiVESA DisplayHDR 400
AMD FreeSync Premium
Flicker-Free
Low Blue Light Filter
Reproduktory 2x 2W
Integrovaná Wi-Fi anténa
Nastavitelnost
Naklánění-7° ~ +20°
Otáčení-20° ~ +20°
Nastavení výšky100 mm
VESA100 x 100 mm
Rozměry a váha
Rozměry809 x 574 x 283 mm
Váha8.68 kg
Co je v krabici
1x HDMI Kabel 1,5m
1x DisplayPort Kabel 1,5m
1x Napájecí kabel 1,5m
1x USB-A na USB-B
1x Set kabelů na Wi-Fi anténu
Dodatečné informace o produktu
Hlavní výhody:
  • Vysoká kvalita zpracování s pozorností k detailům
  • Ekologicky šetrná výroba s ohledem na životní prostředí
  • Snadná údržba a dlouhá životnost produktu
  • Kompatibilita s dalšími produkty z naší nabídky
  • Rychlá dodávka a profesionální zákaznická podpora
Kód produktu
EAN
Technické parametry
Barevná hloubka (bit)
10
Doba odezvy (ms)
1
DP počet
2
DP verze
1.4
Formát obrazovky
21:9
HDMI počet
2
HDMI verze
2.1
Hmotnost (kg)
8.7
Jas (cd/m2)
500
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní
USB 3.0, DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack