ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFV, OLED, 2560 x 1440 QHD, 360Hz, 1.5M:1, 250cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Výrobce ASRock
Skladem
Parametry
Kód produktu
EAN
ASRock PGO27QFV
  • 27“ plochý displej QD-OLED s rozlišením QHD (2560 x 1440)
  • Vysoká obnovovací frekvence 360 Hz
  • Doba odezvy 0,03 ms (GTG)
  • 99% DCI-P3 / 138% sRGB Barevný prostor
  • Přesnost barev Delta E<2
  • VESA DisplayHDR™ True Black 400
  • AMD FreeSync™ Premium Pro
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • 2 x HDMI™ 2.1; 1 x DisplayPort™ 1.4
  • 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 15W)
  • Nastavení výšky, otáčení a náklonu
  • Integrovaná anténa Wi-Fi (kompatibilní s Wi-Fi 4/5/6/6E/7)
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejQD-OLED
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev99% DCI-P3 / 138% sRGB
Jas250 cm/m2
Kontrast1,5M:1
Odezva0,03ms GTG
Obnovovací frekvence360Hz
SpotřebaAž 100W
Konektivita2x HDMI 2.1
1x DisplayPort 1.4
1x USB-C 3.0 PD 15W
1x Výstup 3.5mm Jack
VlastnostiVESA DisplayHDR™ True Black 400
Low Blue Light
AMD FreeSync™ Premium Pro
Integrovaná Wi-Fi Anténa
Nastavitelnost
Naklánění-7° ~ +20°
Otáčení-20° ~ +20°
Nastavení výšky100 mm
VESA100x100 mm
Rozměry a váha
Rozměry610 x 568 x 258 mm
Váha7,6 kg
Co je v krabici
1x HDMI Kabel 1,5m
1x DP Kabel 1,5m
1x Sada kabelů pro anténu Wi-Fi
1x Napájecí kabel 1.5m
Dodatečné informace o produktu
Hlavní výhody:
  • Vysoká kvalita zpracování s pozorností k detailům
  • Ekologicky šetrná výroba s ohledem na životní prostředí
  • Snadná údržba a dlouhá životnost produktu
  • Kompatibilita s dalšími produkty z naší nabídky
  • Rychlá dodávka a profesionální zákaznická podpora
Kód produktu
EAN
Technické parametry
Barevná hloubka (bit)
10
Doba odezvy (ms)
0.03
DP počet
1
DP verze
1.4
Formát obrazovky
16:9
HDMI počet
2
HDMI verze
2.1
Hmotnost (kg)
7.6
Jas (cd/m2)
250
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní
DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack