ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
Výrobce ASRock
Skladem
Parametry
Kód produktu
EAN
ASRock PGO27QFS
  • 27“ plochý displej WOLED s rozlišením QHD (2560 x 1440)
  • Vysoká obnovovací frekvence 240 Hz
  • Doba odezvy 0,03 ms (GTG)
  • 99% DCI-P3 / 129% sRGB Barevný prostor
  • Přesnost barev Delta E<2
  • VESA DisplayHDR™ True Black 400
  • AMD FreeSync™ Premium Pro
  • Technologie ASRock Low Blue Light
  • 2 x HDMI™ 2.1; 2 x DisplayPort™ 1.4
  • 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A ; 1 x USB 3.2 Gen1 Type-B
  • 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 15W)
  • Přepínač KVM
  • Nastavení výšky, otáčení, naklápění a otáčení
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejWOLED
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev99% DCI-P3 / 129% sRGB
Jas275 cm/m2
Kontrast1,5M:1
Odezva0,03ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
SpotřebaAž 125W
Konektivita2x HDMI 2.1
2x DisplayPort 1.4
2x USB 3.0
1x USB-B 3.0
1x USB-C 3.0 PD 15W
1x Výstup 3.5mm Jack
VlastnostiVESA DisplayHDR™ True Black 400
Low Blue Light
AMD FreeSync Premium Pro
Nastavitelnost
Naklánění-7° ~ +15°
Otáčení-30° ~ +30°
Pivot-90° ~ +90°
Nastavení výšky150 mm
VESA75x75 mm
Rozměry a váha
Rozměry604 x 606 x 263 mm
Váha5,8 kg
Co je v krabici
1x HDMI Kabel 1,8m
1x DP Kabel 1,8m
1x USB-C Kabel 1m
1x USB-A na USB-B Kabel 1.8m
1x Napájecí kabel 1.5m
Dodatečné informace o produktu
Hlavní výhody:
  • Vysoká kvalita zpracování s pozorností k detailům
  • Ekologicky šetrná výroba s ohledem na životní prostředí
  • Snadná údržba a dlouhá životnost produktu
  • Kompatibilita s dalšími produkty z naší nabídky
  • Rychlá dodávka a profesionální zákaznická podpora
Kód produktu
EAN
Technické parametry
Barevná hloubka (bit)
10
Doba odezvy (ms)
0.03
DP počet
2
DP verze
1.4
Formát obrazovky
16:9
HDMI počet
2
HDMI verze
2.1
Hmotnost (kg)
5.8
Jas (cd/m2)
275
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní
USB 3.0, DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack