Výrobce Acer
Skladem
Parametry
Kód produktu
EAN
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-91KE)
Part Number: NH.U4YEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 290HX Plus
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5080
Paměť
Standardní paměť: 32GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
microSD Card Reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Chazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 92 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Rozměry: 356,78 (W) x 275,5 (D) x 12 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,3 kg
Dodatečné informace o produktu
Hlavní výhody:
  • Vysoká kvalita zpracování s pozorností k detailům
  • Ekologicky šetrná výroba s ohledem na životní prostředí
  • Snadná údržba a dlouhá životnost produktu
  • Kompatibilita s dalšími produkty z naší nabídky
  • Rychlá dodávka a profesionální zákaznická podpora
Kód produktu
EAN
Technické parametry
Formát obrazovky
16:10
Grafický čip
NVIDIA RTX 5080
Hmotnost notebooku
2.1 - 2.5 kg
Lokalizace klávesnice
CZ/SK
Operační systém
Windows 11 Home
Řada procesoru
Intel Core Ultra 9
Rozhraní
RJ-45, MicroSD, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1