010PSTI55A1S0
EAN
System Type: DS Indoor System Form Factor: Totem CPU: ARM Cortex-A53/ARM Cortex-A72 Internal Clock Rate: 1.8 GHz CPU Core Quantity: 6 CPU Installed Quantity: 1 CPU Maximum Quantity Supports: 1 Quantity of Mainboards Supported: 1 Memory Capacity: 4 GB Flash Memory: 64 GB Display Display Form Factor: Built-in Display Type: LCD Display Technology: TFT Active Matrix Diagonal Length: 55" Viewable Display Diagonal Length: 55" Maximum Resolution: 2160x3840 Image Aspect Ratio: 9:16 Pitch Type: Dot Pitch Pitch Width: 0.3171 mm Image Brightness: 350 cd/m2 Display Features: UHD 10 Point Touch-Screen Audio Output Mode: Stereo Number of Speakers: 2 Output Power per Channel: 10 W Output Power: 20 W Interface Provided HDMI: 1 (HDMI (Type A)) Name of OS: Android 11 Power Power Device Type: Power Supply Power Device Location: Internal Input Voltage: AC 100-240 V Input Frequency: 50/60 Hz Miscellaneous External Color: Black