010O8981000907
EAN
VYVINUTA ZA PŘISPĚNÍ PROFESIONÁLŮ. STVOŘENA PRO VÍTĚZSTVÍ. Seznamte se s profesionální komunikací a věrným podáním zvuku potřebným pro vítězství – to vše provázené svobodou pohybu a mobilitou bezdrátová technologie LIGHTSPEED. BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE LIGHTSPEED Bezdrátová technologie LIGHTSPEED, k dispozici pouze od Logitech G, vám umožní hrát bezdrátově bez kompromisů v oblasti prodlevy, připojení a výdrže baterie. Hrajte zcela bez omezení s vydrží baterie více než 20 hodin a dosahem až 15 m prostřednictvím stabilního připojení o frekvenci 2,4 GHz. POKROČILÁ TECHNOLOGIE MIKROFONU BLUE VO!CE Technologie mikrofonu BLUE VO!CE přináší nabídku hlasových filtrů používaných v reálném čase. Potlačení šumu, přidání komprese a potlačení sykavek zajistí, že váš hlas bude vždy zvučný, čistý a profesionální. Získejte přizpůsobitelnou hlasovou komunikaci ve hře ve studiové kvalitě s technologií BLUE VO!CE se softwarem G HUB Gaming Software. MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A ODOLNOST Profesionální, elegantní a minimalistická robustní konstrukce v podobě prvotřídní hliníkové vidlice a ocelí vyztuženého hlavového mostu. Ultrapohodlné náušníky s paměťovou pěnou a hlavový most jsou obalené měkkou koženkou a poskytují pasivní izolaci hluku. Přiloženy jsou rovněž doplňkové náušníky z veluru pro ještě jemnější usazení. PROSTOROVÝ ZVUK NOVÉ GENERACE Zvuk DTS Headphone:X 2.0 předčí běžnou technologii kanálů 7.1 v podobě lepšího vykreslování basů, čistoty zvuku a reakcí na přiblížení k objektu. Vylepšený systém detekce vzdálenosti dokáže lépe rozeznat mezi „near field“ a „far field“ zvukem, takže máte ještě lepší přehled o poloze vašich nepřátel. 50MM MĚNIČE PRO-G Sluchátka PRO-G nabízí neopakovatelnou hybridní síťovinu, se kterou máte jistotu vždy čistého a přesného zvuku. Zřetelně a jasně tak uslyšíte kroky a podněty prostředí a tím i získáte výhodu nad protihráči, která vám usnadní vítězství. Sluchátka PRO-G nové generace nabízí 50mm měniče a s nimi i širší frekvenční pásmo a přesnější hloubky. ŘADA PRO Náhlavní souprava PRO X WIRELESS je další z bohaté nabídky profesionálního vybavení navrženého ve spolupráci s předními hráči e-sportu. Veškeré vybavení Logitech G PRO disponuje našimi nejpokročilejšími technologiemi navrženými s jediným cílem: pomoci vám zvítězit. OBSAH BALENÍ Herní náhlavní souprava PRO X Wireless Náušníky z koženky s paměťovou pěnou (nainstalované) Doplňkové náušníky z látky s paměťovou pěnou Bezdrátový adaptér USB LIGHTSPEED Odnímatelný mikrofon s pěnovým krytem Nabíjecí kabel USB-A do USB-C, 1,8 m Cestovní taška Uživatelská dokumentace FYZICKÉ PARAMETRY Délka: 138 mm Šířka: 94 mm Výška: 195 mm Hmotnost: 370 g Délka nabíjecího kabelu: 1,8 m TECHNICKÉ PARAMETRY Sluchátka: Měnič: 50mm hybridní síťovina PRO-G Magnet: neodymový Frekvenční rozsah: 20 Hz–20 kHz Impedance: 32 ohmů Citlivost: 91,7 dB SPL @ 1 mW a 1 cm Materiály: Vidlice: hliník Hlavový most: ocel Polstrování náušníků a hlavového mostu: pěna s paměťovým efektem (koženka) Doplňkové náušníky: pěna s paměťovým efektem (látka) Mikrofon pro profesionály: Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová) Typ: elektretový kondenzátorový mikrofon Velikost: 6 mm Frekvenční rozsah: 100 Hz–10 kHz Bezdrátové připojení: Životnost baterie (nabíjecí)6Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Kalkulace životnosti baterie až 20 h vychází z hlasitosti náhlavní soupravy nastavené na 50 %: až 20 h Dosah bezdrátového připojení: až 15 m Typ připojení: LIGHTSPEED 2,4 GHz