010O8981001263
EAN
PRO X 2 LIGHTSPEED LIGHTSPEED Bezdrátová herní náhlavní souprava NULOVÁ KONKURENCE Vyvinuta za přispění profesionálů. Stvořena pro vítězství. Náhlavní souprava PRO X 2 LIGHTSPEED disponuje prvotřídním zvukem, bezdrátovým připojením LIGHTSPEED a dokonalým pohodlím pro nejvyšší úrovně soutěžení. Uslyšíte každý krok, akci a vytažení pojistky díky pohlcujícímu zvukovému poli, které přináší grafenové měniče. OCEŇOVANÝ DESIGN PRO Navržena ve spolupráci s nejlepšími profesionálními hráči na světě – vašemu vítězství tak nic nebude bránit. Pozvedněte svou hru na novou úroveň díky profesionálním technologiím, přesnému zvuku a celodennímu pohodlí. 50MM GRAFENOVÉ MĚNIČE Grafen je revoluční nový materiál, který poskytuje vylepšenou zvukovou odezvu, snížené zkreslení a bezkonkurenční zvuk. Grafenové měniče náhlavní soupravy umožňují hráčům slyšet celé zvukové pole hry – každý krok, každou akci a každé odjištění pojistky v ostrých detailech. BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE LIGHTSPEED Vyhrajte s rychlostí a spolehlivostí naší technologie LIGHTSPEED, na kterou spoléhá naše mistrovství. Získejte až 50 hodin provozu na jedno nabití – a navíc spolehlivý dosah připojení až 30 metrů. POHODLNÁ A ODOLNÁ Hrajte pohodlně v libovolném úhlu, s otočným odolným pantem a náušníky z měkké paměťové pěny – dostupnými ve variantě s koženkou nebo prodyšným velurem. Souprava PRO X 2 LIGHTSPEED dosahuje dokonalé rovnováhy mezi pohodlím a pevností díky odolným hliníkovým materiálům a ocelovému rámu. VÍCE MOŽNOSTÍ PŘIPOJENÍ Připravte se na jakoukoli situaci díky flexibilitě bezdrátového připojení LIGHTSPEED, Bluetooth nebo kabelového připojení 3,5 mm. ČISTÁ KOMUNIKACE Díky 6mm kardioidnímu mikrofonu na odnímatelném držáku a pokročilé technologii Blue VO!CE (1) eliminujete praskání a syčení během komunikace. ŘADA PRO OD LOGITECH G Vyvinuto ve spolupráci s předními světovými profesionály v oblasti e-sportu a pro jejich potřeby. Rozměry Šířka: 176 mm Hloubka: 95 mm Výška: 189 mm Hmotnost: 345 g Délka nabíjecího kabelu: 1,8 m Technické parametry Sluchátka - Měnič: Graphene 50 mm - Magnet: neodymový - Frekvenční odezva: 20 Hz-20 KHz - Impedance: 38 Ohmů (pasivní): 38 Ohms - Citlivost: 87.8 dB SPL @ 1 mW & 1 cm Materiály - Vidlice: Hliník - Hlavový most: ocel - Polstrování náušníků a hlavového mostu: pěna s paměťovým efektem (koženka) - Doplňkové náušníky: pěna s paměťovým efektem (látka) - Směrová charakteristika mikrofonu: kardioidní (jednosměrová) - Typ: elektretový kondenzátorový mikrofon - Velikost: 6 mm - Frekvenční odezva: 100 Hz-10 KHz Bezdrátová - Životnost baterie (nabíjecí): up to 50h - Bezdrátový dosah: up to 30 m - Typ připojení: 2,4 GHz LIGHTSPEED
Dodatečné informace o produktu
Hlavní výhody:
  • Vysoká kvalita zpracování s pozorností k detailům
  • Ekologicky šetrná výroba s ohledem na životní prostředí
  • Snadná údržba a dlouhá životnost produktu
  • Kompatibilita s dalšími produkty z naší nabídky
  • Rychlá dodávka a profesionální zákaznická podpora
Kód produktu
010O8981001263
EAN
Technické parametry
Funkce
Vyměnitelné náušníky, Přepínání skladeb, Omezení hlasitosti, Ovládání hlasitosti
Konektivita
BlueTooth, 2,4 GHz bezdrátové připojení, Jack 3,5 mm