010O8981001576
EAN
Vychutnejte si nerušené videohovory díky nenáročnému připojení USB a mikrofonu s potlačením šumu. Integrované ovládací prvky umožňují regulaci hlasitosti nebo ztlumení bez přerušení hovoru. Vyladěné měniče pro vylepšený digitální zvuk. LEPŠÍ PRÁCE PLNÁ BAREV Vychutnejte si čistý zvuk při videohovorech, poslechu hudby a dalších aktivitách díky nenáročnému připojení USB plug-and-play a mikrofonu s potlačením šumu vaší náhlavní soupravy Logitech H390. Držák mikrofonu lze snadno odklopit stranou, když jej nepoužíváte. Integrované ovládací prvky vám umožňují regulaci hlasitosti nebo ztlumení bez přerušení hovoru. Vyladěné měniče poskytují vylepšený digitální zvuk pro práci a hraní. Rozměry Náhlavní souprava Výška: 171 mm Šířka: 151 mm Hloubka: 68 mm Hmotnost: 197 g Technické parametry Mikrofon Typ: Dvousměrový Frekvenční rozsah mikrofonu: 100~10 kHz Citlivost: -17 dBV/Pa ±4 dB Připojení: Délka kabelu: 1,9 m