010INB768265FSRQCV
EAN
Popis
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 Desktop Processor 265F
Socket: LGA1851
Kódový název procesoru: Arrow Lake
Počet jader procesoru: 20 (8P+12E)
Počet vláken: 20
Frekvence procesoru: do 2.4GHz
Max frekvence procesoru: do 5.3GHz
Podporovaný typ paměti: DDR5 6400
Maximální počet kanálu: 2x
Maximální kapacita paměti: 192GB
TDP: 65W -182W