010INB768225FSRQD2
EAN
Popis
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 Desktop Processor 225F
Socket: LGA1851
Kódový název procesoru: Arrow Lake
Počet jader procesoru: 10 (6P+4E)
Počet vláken: 10
Frekvence procesoru: do 3.3GHz
Max frekvence procesoru: do 4.9GHz
Podporovaný typ paměti: DDR5 6400
Maximální počet kanálu: 2x
Maximální kapacita paměti: 192GB
TDP: 65W -121W