003958GS1051
EAN
Spolehlivá kvalita pro každodenní komunikaci * Podsvícený černobílý grafický displej * Handsfree hovory v nejlepší kvalitě zvuku * Doba hovorů až 14 hodin a pohotovostní doba až 180 hodin * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel Displej * Podsvícený černobílý grafický displej * 34 x 37 mm (V x Š), 5,1 cm / 2'' (úhlopříčka), 96 x 64 pixelů * Podsvícení displeje: bílé * V pohotovostním režimu: - zobrazení data a času - zobrazení síly signálu a stavu nabití baterie - displejové klávesy pro rychlou volbu funkcí * Během hovoru: zobrazení doby trvání hovoru Kvalita zvuku * Handsfree hovory na sluchátku v nejlepší kvalitě * Nastavitelná hlasitost sluchátka a režimu handsfree (5 úrovní) * Dva profily pro optimální poslech v režimu handsfree * Výstup vyzváněcí melodie na sluchátku přes handsfree reproduktor * Upozorňovací tón pro potvrzení kláves, nízký stav nabití baterie a kontakt s nabíječkou * Kompatibilita s naslouchadly Telefonní seznam a funkce vytáčení * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Velký font pro lepší čitelnost * Příprava vytáčení (zadání telefonního čísla před samotným procesem vytáčení) s možností opravy * Opětovné vytáčení posledních 10 různých čísel * Programovatelné klávesy rychlé volby (klávesy 2–9) * Proces vytáčení: tónová volba (DTMF), pulsní volba (DP) * Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) Zobrazení a signalizace hovoru * Zobrazení hovoru s číslem nebo jménem (CLIP/CNIP) * U příchozích a zmeškaných hovorů * Optická indikace hovoru na displeji a přes blikající klávesu handsfree * Nastavitelné vyzváněcí tóny: - 20 melodií na sluchátku - 5 nastavitelných úrovní hlasitosti / VYPNUTO / crescendo * Individuální vyzváněcí tóny pro externí/interní hovory * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel * Potlačení anonymních hovorů: hovory bez čísla CLIP jsou indikovány pouze vizuálně * Režim den/noc: časově řízená deaktivace vyzváněcího tónu na sluchátku Technické údaje Konfigurace : * Připojení 1 externí linky (a/b) * Přihlásit lze až 4 sluchátka (více informací také na www.gigaset.com/compatibility) * Rozšíření vysílacího výkonu s repeaterem Gigaset Rozhraní: a/b (analog) Implementace: Hlavní přípojka / telekomunikační systém Standardy: DECT, GAP Sluchátko: * Pohotovost: až 180 hodin * Doba hovoru: až 14 hodin * Baterie: 2 x AAA (NiMH), dobíjecí * Doba nabíjení: zhruba 6 hodin na základně * Dosah - v budovách: až 50 m - venku: až 300 m * Rozměry: 155 x 49 x 28 mm (V x Š x H) * Hmotnost: zhruba 119 g (včetně baterií) Základna: * Napájení: 230 V plug-in napájecí adaptér * Rozměry: 44 x 88 x 105 mm (V x Š x H) * Hmotnost: zhruba 70 g Nabíječka (pouze pro Duo/Trio): * Napájení: 230 V plug-in napájecí adaptér * Rozměry: 38 x 70 x 77 mm (V x Š x H) * Hmotnost: 36 g * Nabíječku lze připevnit na stěnu Obsah dodání: 1 x základna Gigaset A690 1 x sluchátko Gigaset A690H 1 x plug-in napájecí adaptér 1 x telefonní kabel 2 x AAA dobíjecí baterie (NiMH) 1 x kryt prostoru pro baterie 1 x uživatelská příručka