30 LET
TISKNEME
POHODU

NEKONEČNÁ PÉČE O TISK

Vy podnikáte, my se staráme o tisk

Představte si tiskárny, o které se nemusíte starat. Tiskárny, které šetří Vaše náklady na tisk. Tiskárny, o jejichž provozu budete mít stoprocentní přehled. S námi takové tiskárny budete mít.

ABELMAN ZASAHUJE

Velké tiskové drama z prostředí běžné firmy

„JSEM ABELMAN, A ZAŘÍDÍM, ABYSTE TISKLI V POHODĚ!“

ABELmanové nás odlišují od ostatních. Jsou to právě naši obchodníci, díky jejichž péči Vám nikdy nedojde toner, a Vaše tiskárny budou tisknout efektivně a spolehlivě. Ať už máte 5 nebo 500 zařízení, díky našim ABELmanům se o svůj tisk prostě nemusíte starat.

Jsem ABELman
Obchodní síť po celé ČR
Přes 30.000 zákazníků
100% osobní péče

ZACHRÁNÍME VÁS ZE ZAJETÍ TISKU

Ani sebelepší tiskárna nemůže dobře tisknout bez kvalitní náplně. Konstrukci našich tonerů jsme dotáhli k dokonalosti, stejně jako jejich výrobu s využitím recyklace plastů. Šetří peníze, životní prostředí, a svou kvalitou jsou plně srovnatelné s originálními kazetami. Ve spojení s našimi obchodníky a chytrými tiskovými službami pak přinášejí naprosto pohodový tisk.

ABEL - 30 LET S VÁMI

Jsme český výrobce tonerů a dodavatel komplexních tiskových řešení. 30 let zkušeností, vlastní výroba, chytré tiskové služby a skvělí obchodní zástupci dávají dohromady naši Nekonečnou péči o tisk. Více než 30.000 našich zákazníků tak tiskne kvalitně, ekologicky a hlavně bez starostí. Přidejte se k nim i Vy!

OZVEME SE VÁM

Nechte nám na sebe kontakt,
o zbytek se postaráme my.

+420 553 630 630
(po-pá 8.00-17.00)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Ale nebojte, jsme zodpovědná firma a ctíme zásady Vašeho soukromí. Váš kontakt je u nás v bezpečí.