Vyrábíme tonerové kazety

„Pokud držíte v ruce tonerovou kazetu, vidíte v podstatě pouze obal a optický válec. Nejste schopni zjistit, zda byla kazeta vyrobena kvalitně.“

U firmy ABEL víte, za co platíte

Mohlo by se zdát, že vyrobit tonerovou kazetu tak, aby tiskla ve stejné kvalitě jako ta originální, je hračka. Tak snadné to ale ve skutečnosti není a zvládnou to jen ti nejlepší. Pouze ti, kteří dokonale rozumí vnitřní konstrukci kazety a funkci všech komponent uvnitř tiskového systému, mohou držet krok s kvalitou originálních výrobců.

U firmy ABEL není ISO pouze formalita

Kazeta vyrobená ve firmě ABEL má vyměněny všechny díly a je vyrobena ve shodě s technologickým postupem. Poté probíhá finální kontrola kvality dle ISO 9001 a dalších norem. Neděláme kompromisy. Vyrábíme pouze kazety kvalitou zcela srovnatelné s originálními tiskovými kazetami a dodržujeme vysoké standardy kvality. Díky dokonalé logistice a optimalizaci výroby jsme schopni kazetu vyrobit v plné kvalitě a navíc za cenu přijatelnou pro zákazníka.


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou