Váš obchodník a asistentka

„Máme rádi přímý kontakt se zákazníkem.“

O zákazníky pečujeme osobně

Péče o zákazníka je u nás na prvním místě. Pečovat proto o Vás budou osobně konkrétní obchodník a jeho asistentka. Budete-li mít jakékoli přání, víte přesně, komu zavolat. Tímto Vám nehrozí rozhovor s osobou, která o Vašich potřebách a zvycích nemá ani ponětí. Kontakt se zákazníkem nás neobtěžuje, ale těší.

Buďte nároční, žádejte maximum

Velká skupina zákazníků nechává vše na našich bedrech. Vyžadují, abychom v pravidelných intervalech zcela automaticky přijeli, vyložili kazety na předem určené místo, prázdné kazety si z tohoto místa odebrali a zase odjeli. Mnohdy jde o velké firmy s desítkami poboček po celém území republiky s požadavkem na dodávky v režimu Just In Time. Mají tak skladem pouze to, co skutečně potřebují. Tato úroveň spolupráce vyžaduje špičkovou logistiku, naprostou důvěru a spolehlivost. Obojí nám je vlastní.

Zvolte si způsob komunikace a ostatní nechejte na nás

Většina zákazníků si přeje, abychom jim zavolali a připomněli se, že v termínu, který požadovali, přijede náš obchodník a přiveze zakázku. Jsou ale i tací, kteří si nepřejí, abychom jim osobně volali. Preferují elektronickou poštu a očekávají stoprocentní spolehlivost. Odešlou požadavek a o víc se nestarají, protože vše potřebné zařídíme my.


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou