Napsali o nás

Používání alternativních tiskových kazet se již stalo nedílnou součástí strategií na úsporu nákladů menších či větších společností.

Ruku v ruce s tímto vývojem se o výrobce alternativních kazet zajímají média. Přečtěte si, co bylo napsáno o společnosti ABEL a jejich produktech.


Regionální deník REGION OPAVSKO (23.5.2015)

„Naše pravidlo – kazety musí tisknout, jak nejlépe je to možné"

Dobrý nápad funguje…

Určitě to na začátku bylo „dobrodružství“, stejně jako u spousty jiných začínajících podnikatelů v roce 1989. Nejednalo se jen o osamostatnění a pocit, že podnikatel je svým pánem, zaměstnancem i vedoucím. Byly to také první půjčky u bank a velká odpovědnost za rodiny majitelů i zaměstnanců. Dobrý nápad, o který tehdejší zaměstnavatel nynějšího majitele firmy ABEL nejevil zájem, se stal stěžejním pro založení a rozvoj společnosti, která dosáhla ve svém oboru předních míst nejen v ČR.

Stáhnout článek v PDF

Regionální deník REGION OPAVSKO (11.11.2014)

Lidé potřebují jak chléb, tak hry

Již císařský Řím znal úsloví „Chléb a hry“ a ani v dnešním moderním světě se toho příliš nezměnilo. Oslavy zkrátka vždy byly, jsou a budou. Zdaleka však nejsou jen záležitostí rodinnou. Také firmy pořádají pro své zaměstnance či obchodní partnery nejrůznější akce, konference, večírky, setkání či v poslední době tolik populární eventy, tedy zvláštní událost či výjimečný zážitek, nebo teambuildingy (z anglických slov „team“ = tým a „building“ = budování).

Stáhnout článek v PDF

Regionální deník REGION OPAVSKO (20.7.2013)

Největší bohatsví firmy tkví v jejích zaměstnancích

Společnost, která vyrábí alternativní tiskové kazety ve špičkové kvalitě, existuje již 24 let a za tuto dobu prošla velkým vývojem. Kromě krásného, účelného a moderního pracovního prostředí, poskytuje společnost pracovníkům nejen možnost kariérního růstu, ale především odměnou za poctivou práci jistotu zaměstnání. I díky tomu pracují zaměstnanci ve firmě dlouhá léta.

Stáhnout článek v PDF

Regionální deník REGION OPAVSKO (17.7.2012)

ABEL je na světě již 23 let

Lídr na trhu s alternativními tiskovými kazetami, s kvalitou pod stálou kontrolou a příznivou cenou kazet. Tím vším se prezentuje společnost ABEL-Computer s.r.o. Služby v oblasti tisku nabízí svým zákazníkům od roku 1989. Od samého počátku podnikání ABEL sází na co nejvyšší možnou kvalitu tiskových kazet a maximální péči o zákazníka. Tomu je ve firmě podřízeno téměř vše. Protože v ABELu rozumí vnitřní konstrukci tonerové kazety a funkci všech komponent uvnitř ní, můžete si být jisti, že vaše tiskárna dostane jen to nejlepší. Také inkoustové kazety jsou u ABELu v dobrých rukou.

Stáhnout článek v PDF

Regionální deník REGION OPAVSKO (22.2.2011)

ABEL-Computer: firma, která šetří lidem peníze

Po 22 letech patří firma ABEL k největším výrobcům alternativních tiskových náplní pro laserové a inkoustové tiskárny v ČR. Bohatství firmy tkví v jejích zaměstnancích…

Stáhnout článek v PDF

Archiv