Vytiskněte si své zážitky v pohodlí domova a levněji

Vyfotili jste právě své dítě s kamarádem a pejskem na zahrádce? Chcete fotku darovat také sousedovi a nechcete čekat, až bude hotova ve fotolabu? Vytiskněte si ji hned, v pohodlí domova a levněji než dosud. Nyní při zakoupení (jakékoli) inkoustové kazety ABEL můžete zakoupit špičkový fotopapír Michelangelo za SUPER ceny.

Důležité informace, díky kterým dosáhnete snadno nejvyšší kvality tisku

ABEL Premium Photo Paper 260g – Glossy s lesklým povrchem a Satin s povrchem matným. Gramáž papíru 260g/m2 s nanoporézním povrchem nové generace, umožňujícím rychlé vstřebání inkoustu do papíru bez nebezpečí rozmazání. Povrch papíru je vysoce bílý, což přináší dokonale kontrastní výtisky s přirozeně jasnými barvami.

Strana tisku a doba schnutí

Papír je určen pro jednostranné potisknutí. Tiskne se na světlejší lesklejší stranu. V případě tisku na nesprávnou stranu toto poznáte okamžitě – inkoust nebude zasychat a bude po výtisku stékat. Rychlost schnutí je závislá na nastavení tiskárny. Pro tento papír (Glossy i Satin) nastavte volbu kvality tisku na Nejlepší a typ papíru na Premium Photo Paper/Vysoce lesklý fotopapír… V případě tohoto nastavení bude kvalita tisku vysoká a výtisk bude ihned po výjezdu z tiskárny vypadat jako suchý. Je to způsobeno komůrkovou nanostrukturou papíru, která inkoust okamžitě pohlcuje. Doporučujeme fotografie po vytisknutí nezakládat ihned do alba, ale počkat alespoň patnáct minut, aby mohla vyprchat zbytková vlhkost inkoustu (platí obecně pro jakýkoli papír potisknutý inkoustem).

Odolnost proti ohmatání a vodě

I když je výtisk ihned po dotisknutí téměř suchý, doporučujeme počkat s prohlížením fotografie několik minut. Po vyprchání zbytkové vlhkosti se stane povrch extrémně odolným a nebudou na něm vidět otisky. Je samozřejmé, že příliš vlhké ruce nebo ruce namazané krémem na fotografii otisky zanechají. Vzhledem k agresivitě některých krémů doporučujeme, abyste fotografie prohlíželi tak, že je položíte na dlaň a přidržíte za hrany. Případné otisky se dají později setřít jemným vlhkým ubrouskem, a to většinou bez ztráty lesku.

Doporučený typ tiskárny a inkoustu

ABEL Premium Photo Paper je určen především pro tisk fotografií – proto byl testován na většině inkoustových fototiskáren. Papír je určen pro všechny typy inkoustů, a to jak thermo, tak i piezzo. Vhodná je jakákoli fototiskárna Canon, Hewlett Packard, Epson, Lexmark a podobně.

Papír není určen pro tisk v laserových tiskárnách!

Akční ceník

formát typ počet listů v balení akční cena běžná cena
10×15 satin 20 65,– Kč 80,– Kč
10×15 glossy 20 65,– Kč 80,– Kč
A4 satin 10 99,– Kč 120,– Kč
A4 glossy 10 99,– Kč 120,– Kč
A3 satin 5 99,– Kč 120,– Kč
A3 glossy 5 99,– Kč 120,– Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Objednávejte výhradně na e-shopu ABEL produktů.

Akce je platná do 30.9.2014.


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou