Vysoce výkonné multifunkční řešení pro vytížené pracovní skupiny – Canon i-SENSYS MF6680dn

Toto multifunkční zařízení připravené pro práci v síti s výjimečným výkonem, výkonnou funkcí SEND a automatickým oboustranným tiskem výrazně zvyšuje produktivitu pracovních skupin. Současně je kompaktní, energeticky úsporné a poskytuje úplnou sadu funkcí.

Vlastnosti

  • Univerzální multifunkční zařízení: tisk, kopírování, faxování a skenování
  • Rychlost tisku 30 str./min; doba prvního výtisku 8 sekund
  • Okamžitý tisk s technologií Quick First-Print
  • Skenování do e-mailu nebo síťové složky
  • Automatický oboustranný tisk a kopírování
  • Vestavěné síťové rozhraní, podpora jazyka PCL5e/6
  • Úsporný provoz

Zařízení 4 v 1 určené ke sdílení a nenáročné na prostor

Toto multifunkční zařízení připravené pro práci v síti nabízí v kompaktní jednotce vytíženým pracovním skupinám vysoký výkon pro černobílý tisk, faxování, kopírování a barevné skenování, a tím vám umožní ušetřit místo i náklady.

Úspora času a zvýšení produktivity

Pomocí technologií Quick First-Print můžete tisknout a kopírovat přímo z režimu spánku. Rychlý tiskový výstup 30 stránek za minutu a pohotová doba výtisku první stránky 8 sekund nebo méně umožní, abyste dodrželi i ty nejnaléhavější termíny. Další čas vám ušetří automatický podavač dokumentů pro oboustranný tisk na 50 listů, který zajistí produktivní automatické oboustranné kopírování, skenování a faxování originálních oboustranných dokumentů.

Zlepšení komunikace a vylepšení pracovních postupů

Výkonná funkce SEND umožňuje dokumenty naskenovat přímo do e-mailu nebo síťové složky. Představuje nejjednodušší způsob k zlepšení komunikace a zrychlení vašich pracovních postupů. Pomocí naší technologie zpracování, která bez negativního dopadu na kvalitu obrazu zajišťuje malou velikost souborů (až 1/10 velikosti standardní komprese), jsou kompaktní soubory PDF společnosti Canon ideální pro e-maily a sdílení.

Nižší náklady a úspora energie

Automatický oboustranný tiskový výstup významně snižuje náklady na papír i plýtvání papírem. Zařízení i-SENSYS MF6680dn má také certifikaci Energy Star – v režimu spánku spotřebuje pouze 3 watty a jeho energeticky úsporná typická spotřeba elektrické energie (TEC)* je 1,323 kWh/týden.

Zajištění maximální doby provozu

Odolné provedení a standardní zásobník papíru na 500 listů (rozšířitelný až na 1 000 listů) pro nepřerušovaný tisk umožňují využít výhod spolehlivého velkoobjemového tisku. Kazety „vše v jednom“ společnosti Canon poskytují bezúdržbový provoz a dostupný výstup s trvale vysokou kvalitou.

Jednoduchá správa i zabezpečení

Podpora tiskového jazyka PCL5e/6 zajišťuje bezproblémovou integraci do existujících pracovních postupů a systémů IT. Vzdálené uživatelské rozhraní (RUI – Remote User Interface) umožňuje uživatelům a správcům vzdáleně sledovat a spravovat stav zařízení přímo prostřednictvím sítě. Správa ID uživatelů zabezpečuje důležitá nastavení, brání neoprávněnému přístupu k funkcím zařízení a umožňuje důkladnou kontrolu nákladů na tisk, kopírování a faxování.

Spotřební materiál s úsporou cca 840,– Kč

Tato multifunkční tiskárna používá kazety s označením CRG 720. Pokud si zakoupíte kazetu ABEL tohoto typu v našem E-shopu ABEL produktů, ušetříte na jediném kuse kazety cca 840,– Kč!


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou