Výkonná laserová tiskárna

Tiskárna HP Color LaserJet 5225 je vhodná pro nasazení v kancelářích či podnicích nebo na jiných místech, kde se počítá s častým a intenzivním nasazením. Přístroj se může pochlubit schopností vytištění až 20 stran za minutu v barevném i černobílém režimu a rychlou přípravou k tisku. Doporučená provozní zátěž činí až 75 000 stran měsíčně. Rozlišení barevného i černobílé tisku činí maximálně 600×600 DPI.

Tiskárna standardně obsahuje dva zásobníky na papír, z nichž jeden je víceúčelový a pojme 100 listů, druhý (klasický) zásobník pak pojme 250 listů. Výstupní zásobník je připraven pojmou 250 stran papíru. Umožněn je tisk na celou řadu médií od papíru až po různé fólie, štítky a obálky apod. Tisknout je možné na mnoho různých formátů médií včetně médií o vlastních rozměrech. Tiskárna podporuje ruční oboustranný tisk. Pokud zakoupíte pro tisk na této tiskárně kazety ABEL, ušetříte při každé výměně min. 30 % svých nákladů. Navíc při zachování vysoké kvality tisku.

Tiskárnu je možné zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu elektroniky a tonery pro tiskárnu HP CLJ 5225 vám rádi dodáme, pokud si je objednáte v našem E-shopu ABEL produktů


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou