Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M225dn (CF484A)

Používáte oboustranný tisk? S touto černobílou multifunkční tiskárnou si jej můžete užít a ušetřit tak čas i náklady na papír. Tiskárna, kopírka, skener a fax v jednom zařízení, maximální velikosti 442×408×371 mm a váze cca 11 kg, rozlišení až 1200×1200 dpi, rychlost tisku až 24 stran/min.

hp-lj-m225.png

Snadno a rychle můžete začít tisknout díky jednoduchému ovládacímu panelu. Nemusíte čekat, až se tiskárna adaptuje, ihned po rozbalení na ní můžete začít tisknout.

Připojte a chraňte svou multifunkční tiskárnu.

Vestavěné funkce vám pomohou se správou nastavení a bezpečným ukládáním dat. Pomocí ethernetového připojení můžete multifunkční tiskárnu jednoduše sdílet. Připojte se přes port USB ke svému počítači a získejte přístup k nástrojům pro správu multifunkční tiskárny a spotřebního materiálu. Užívejte si mobilní tisk. Rychlý tisk ze zařízení iPhone®, iPad® a iPod touch® pomocí technologie Apple® AirPrint™ – bez nastavení nebo instalace aplikace. Tiskněte z mobilních zařízení v práci, doma nebo na cestách.

Snižte svůj dopad na životní prostředí.

Používáním alternativní tiskové kazety ABEL přispíváte k ochraně životního prostředí (opakované používání plastových korpusů) a navíc šetříte svou kapsu. Pouze na jednom vysokokapacitním toneru CF283X ušetříte cca 500,– Kč oproti toneru výrobce tiskárny.

Tonery (CF283A nebo CF283X) můžete objednávat na našem e-shopu ABEL produktů

Tiskárnu zakoupíte z pohodlí domova na našem e-shopu elektroniky


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou