Barevný laserový tisk pro vaši domácí kancelář – Canon i-SENSYS LBP7010C

Nejmenší a cenově nejdostupnější barevná laserová tiskárna společnosti Canon. Tato snadno použitelná barevná laserová tiskárna poskytuje nekompromisní kvalitu a bezkonkurenčně úsporný provoz.

Elegantní, prostorově úsporný design

Pro kompaktní design a tichý provoz je zařízení i-SENSYS LBP7010C ideální stolní tiskárnou k použití v malé či domácí kanceláři. Tato cenově dostupná laserová tiskárna s malými rozměry a rychlou odezvou nabízí barevný tisk ve výjimečné kvalitě.

Tiskněte ihned

Díky technologiím Quick First-Print společnosti Canon můžete ihned tisknout bez zbytečného čekání. Při rychlosti tisku až 16 str./min černobíle a 4 str./min barevně je doba vytištění prvního výtisku černobíle 13,6 sekund – takže doba čekání na první výstup je minimální.

Skvělý výstup – barevně i černobíle

Vyznamenejte se s výtisky ve skvělé kvalitě. Díky rozlišení tisku až 2 400 × 600 dpi si všimnete více detailů, ostrého textu a jemných odstínů šedé.

Snížení nákladů díky nízké spotřebě energie a kazetám ABEL

Mimořádně úsporný provoz zařízení i-SENSYS LBP7010C vám pomůže šetřit peníze a snížit náklady na vlastnictví a navíc snížit vaší „karbonovou stopu“. Této barevné laserové tiskárně byla udělena certifikace Energy Star, protože součástí závazku společnosti Canon je nabízet co nejekologičtější produkty. Typická spotřeba energie (TEC) je pouze 0,5 kWh a v režimu spánku tiskárna spotřebuje pouhých 1,1 wattu, což ji činí jednou z nejúspornějších tiskáren ve své třídě. Použitím tonerových kazet ABEL CRG 729 ušetříte 30 % nákladů na tisk.

Snadné použití a provoz

Tato tiskárna se vyznačuje neobyčejně snadným nastavením a obsluhou. Tonery do této tiskárny se snadno vyměňují a speciální funkce redukce hluku vytvářejí tišší a příjemnější pracovní prostředí, takže se můžete plně soustředit na svou práci. Snadno použitelný ovladač tiskárny Canon CAPT šetří čas a poskytuje výjimečnou kvalitu výstupu, což vám přinese pocit klidu.

Shrnutí:

  • kompaktní design
  • tichý provoz
  • rychlost černobílého tisku 16 str./min.
  • rychlost barevného tisku 4 str./min.
  • doba vytištění 1. stránky – 13,6,s
  • rozlišení 2400×600 dpi
  • spotřeba energie – 0.5 kWh, v režimu spánku – 1,1 watt
  • snadná výměna tonerových kazet

Tonery ABEL CRG 729 zakoupíte v e-shopu ABEL produktů.


Informační materiály

Katalog ke stažení Na základě vašeho požadavku vám budou zcela zdarma zaslány kompletní materiály o naší společnosti zahrnující ceníky, detailní informace o společnosti a smlouvu o dílo.

Stáhnout katalog Zaslat materiály poštou